همایش آنلاین «معرفی خدمات بازاریابی مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان»

همایش آنلاین «معرفی خدمات بازاریابی مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان»

در راستای توسعه بازاریابی و فروش محصولات دانش بنیان، خدمات متنوعی در حوزه بازاریابی از سوی مرکز شرکت های دانش بنیان عرضه می‌شود، برای آشنایی بیشتر شرکت‌های دانش بنیان با این خدمات و تقویت بنیان‌های علمی در بخش بازرگانی این شرکت‌ها، یک همایش بزرگ آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این همایش آنلاین که با عنوان « بازاریابی و فروش به همراه معرفی خدمات بازاریابی مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان » نامگذاری شده است، سعی دارد تا این شرکت‌ها را با خدمات متنوع مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه بازاریابی آشنا سازد.

تحقیقات بازار کاربردی برای کسب و کارها و شناسایی ویژگی‌های مطلوب محصول از جمله سرفصل‌های است که در این گردهمایی آنلاین به آنها پرداخته می‌شود.همچنین مدیران شرکت های دانش بنیان و مدعوین می‌توانند با مباحثی همچون اصول  قیمت گذاری و تحلیل بازار و انتخاب بازار هدف در حوزه بازاریابی بیشتر آشنا شوند. انتخاب بهترین راه های فروش و   مسائل مرتبط با حوزه روابط عمومی و تبلیغات، دیگر موضوعاتی است که توسط تیم کارگزار این همایش برای بحث  و بررسی در مورد آنها برنامه‌ریزی صورت گرفته است.

همچنین مشاور مدعو به این همایش، چند راه کاربردی برای توسعه فروش را به مدیران شرکت‌های دانش بنیان عرضه می‌کند و در زمینه  طراحی فرایند فروش و پشتیبانی و ارتباط با مشتریان نیز توضیحاتی ارائه خواهد داد.

این همایش سراسری و آنلاین در روز دوشنبه 29 اردیبهشت ساعت 11 برگزار می‌شود. علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس bizservices.ir  مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *