نتایج در این بخش نمایش داده می شود

Realme X2 Pro با زوم ۲۰ برابری

البرز فاوا نیوز؛ چند روز پیش بود که مدیر بخش بازاریابی Realme خبر از رونمایی از اولین پرچمدار این شرکت با نام X2 Pro داده بود. اکنون با پخش دو پوستر اطلاعات تکمیلی در مورد سخت افزار این اسمارت فون در اختیارمان قرار داد.
ماژوال چهارگانه ی دوربین این گوشی از یک سنسور 64 مگاپیکسلی اصلی، یک سنسور 8 مگاپیکسلی عریض، یک سنسور با لنز تله (با قابلیت زوم 20 برابری) و دیگر با لنز ماکرو که سنسور هر دو 8 مگاپیکسل می باشد.

هنوز ابعاد صفحه نمایش Fluid Display با فرکانس رفرش 90 هرتزی این گوشی، که قبلاً در گوشی های امسال وان پلاس دیده بودیم، مشخص نگردیده است.

یکی دیگر از برگ برنده های این گوشی استفاده از شارژر 65 واتی ساخت کمپانی مادر این برند یعنی Oppo که توانایی شارژ کردن باتریی با حجم 4000 میلی آمپری را در مدت 30 دقیقه دارد. اما هنوز مشخص نیست که X2 Pro به چه ظرفیت باتری مجهز خواهد شد.
این پرچمدار از چیپست +Snapdragon 855، که امسال آن را در اکثر پرچمداران کمپانی ها دیده بودیم، بهره خواهد برد. غیر از این موارد اطلاعات دیگری از این گوشی در دست نمی باشد، ولی انتظار می رود تا اواخر این ماه میلای اطلاعاتی دقیق تر از این گوشی و زمان معرفی رسمی آن توسط Realme منتشر شود.

تأیدیه استفاده از +Snapdragon 855 در Realme X2 Pro؛ هنوز مقدار حافظه ی رم و حافظه ی داخلی مورد استفاده ی این گوشی در دسترس نیست.

نمونه عکس پرتره ی سنسور 64 مگاپیکسلی.

نمونه عکس ماکروی گرفته شده با Realme X2 Pro.

نمونه عکس سنسور فوق عریض 8 مگاپیکسلی با زاویه دید 115درجه ای.