نتایج در این بخش نمایش داده می شود

Note 8 Pro اسمارت فون پرحاشیه امسال Redmi

smartphone

البرز فاوا نیوز؛ گوشی جدید شرکت ردمی که قبل تر در مورد تست عجیب مقاومت و دوربین 64 مگاپیکسلی آن حرف زدیم. این بار به صورت رسمی لغب اولین گوشی با دوربین 64 مگاپیکسلی جهان را دریافت، در ادامه اطلاعاتی تکمیلی در مورد این گوشی را در اختیارتان قرار می دهیم.

:Redmi Note 8

این گوشی به چیپست 11 نانومتری Snapdragon 665 و 4 ویا 6 گیگ حافظه پردازشی مجهز شده است.
دوربین این گوشی از چهار سنسور تشکیل شده که شامل؛ یک سنسور 48 مگاپیکسلی ISOCELL GM2، یک سنسور 8 مگاپیکسلی با دید فوق عریض، یک سنسور 2 مگاپیکسلی ماکرو و به یک حسگر 2 مگاپیکسلی عمق و همچنین در جلو به یک دوربین 13 مگاپیکسلی که در ناچ قطره ای قرار گرفته مجهز شده است.
این اسمارت فون از یک ال سی دی 6.3 اینچی که از تکنولوژی OLED با کیفیت +HD مجهز شده است.
نسخه ی 4/64 گیگی آن با قیمت 167 دلار و نسخه ی 6/128 گیگی آن با قیمت 195 دلار به فروش می رسد.

:Redmi Note 8 Pro

در زمانی که شرکت های دیگر به فکر گوشی های Fold (تاشو) خود بودند؛ شرکت ردمی دست به یک دگرگونی در سری Note خود زد و نسخه ی Pro آن را با اولین سنسور 64 مگاپیکسلی در جهان عرضه کرد.
این گوشی از یک سنسور ISOCELL Bright GW1 که ساخت شرکت سامسونگ می باشد استفاده می کند، طبق تست ها و عکس های گرفته شده، دوربین این گوشی دارای کیفیت و انداره ی چاپی در حدود یک بیلبورد تبلیغاتی می باشد. همچنین از یک دوربین 20 مگاپیکسلی برای سلفی استفاده می کند.
این گوشی در دو نسخه ی  6/64 گیگی با قیمت 195 دلار و 8/128 گیگی با قیمت 250 دلار از ماه آینده ی میلای (سپتامبر) به فروش می رسند.