نتایج در این بخش نمایش داده می شود

شکایت کاربران از مشکلات سامسونگ اس ۲۰ اولترا

کاربران موبایل جدید سامسونگ «اس ۲۰ اولترا» از اختلالات مختلفی مانند داغ شدن بیش از حد دستگاه، عمر شارژ و همچنین عدم کارایی قابلیت اتوفوکوس گله دارند.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از مهر، موبایل سامسونگ S۲۰ Ultra  از زمان عرضه با چالش های مختلفی روبرو شده است که برخی از آنها به استفاده از تراشه Exynos۹۹۰ در نسخه ای از این دستگاه مربوط است.

کاربران این موبایل از اختلالات بخش های مختلف این موبایل از اتوفوکوس گرفته تا داغ شدن دستگاه و حتی عملکرد باتری آن گزارش هایی در توئیتر ثبت کرده اند.

یکی از مهمترین اختلالات این دستگاه، کندی قابلیت اتوفوکوس است. با وجود آنکه سامسونگ چند هفته قبل آپدیتی را عرضه کرد، اما گاهی اوقات دوربین دستگاه نمی تواند فوکوس کند.

دومین مشکلی که کاربران به آن اشاره کرده اند، داغ شدن بیش از حد موبایل است.  بیشتر کاربرانی که از این موضوع شکایت دارند نسخه۴G موبایلS۲۰ Ultra را در اختیار دارند. این نسخه در بازارهای غیر 5G مانند هند فروخته می شود.

دیگر چالش S۲۰ Ultra مربوط به عملکرد باتری در دستگاه های مجهز به تراشه Exynos۹۹۰  است. برخی کاربران  اعلام کرده اند شارژ دستگاه پس از ۳ساعت ونیم یا ۴ ساعت استفاده مداوم تمام می شود. این درحالی است که باتری قدرتمند این موبایل ۵ هزار میلی آمپری است.

علاوه بر آن کاربرانی که از  S۲۰ Ultraمجهز به این نوع تراشه استفاده می کنند به طور مداوم از عملکرد ضعیف دستگاه هایشان گله دارند.  حال آنکه سامسونگ ادعا می کند قدرت این تراشه با اسنپ دراگون ۸۶۵ برابر است.