نتایج در این بخش نمایش داده می شود

سامسونگ Galaxy A51 همراه دوربین چهارگانه با چیدمان L شکل

البرز فاوا نیوز؛ اولین عکس های بدست رسیده از فریم میانی جدید ترین مدل تأیید شده ی سری گلکسی ای سامسونگ، Galaxy A51 شاهد یک حفره ی L شکل برای قرار گیری سنسور های دوربین اصلی این اسمارت فون هستیم.

طبق گمانه زنی ها این ماژوال چهارگانه شامل یک سنسور اصی 48 مگاپیکسلی و یک سنسور 12 مگاپیکسلی فوق عریض، یک سنسور 12 مگاپیکسلی تله و یک حسگر عمق 5 مگاپیکسلی به عنوان سسنور های کمکی خواهد بود.
همچنین در تصاویر ارسالی شاهد حذف نشدن جک 3.5 میلی متری صدا هستیم و اسلات سیم کارت خبر از پشتیبانی این اسمارت فون از دو سیم کارت و یک حافظه ی جانبی MicroSD به صورت همزمان می دهد.

حذف نشدن جک صدا و استفاده ی همزمان از حافظه ی جانبی و دوسیم کارت از نکات مثبتی می باشد که در کمتر اسمارت فونی مشاهده می شود.

سامسونگ Galaxy A51 با شماره مدل SM-A515F همراه با چیپست اختصاصی سامسونگ Exynos 9611 SoC در کنار حداقل 4 گیگ حافظه ی رم و بر روی اندروید 10 ثبت شده می باشد.
این اسمارت فون با نمایشگر 6.5 اینچی همراه با دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی درون ناچ قطره طوری، اکنون در خط تولید سامسونگ می باشد و برای معرفی و عرضه در سه ماهه ی اول سال 2020 برنامه ریزی شده است.