نتایج در این بخش نمایش داده می شود

آنر نام موبایل جدید خود را به X۱۰ تغییر داد

شرکت آنر نام موبایل جدید خود را به X۱۰ تغییر داده است که یک موبایل ۵Gاست که احتمالا با باتری ۴۲۰۰ میلی آمپری در ماه می رونمایی می شود.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از مهر، طبق گزارشی که هفته قبل منتشر شده، موبایل جدید سریX برند آنر(Honor)، «آنرX۱۰» نام دارد.

قبلا تصور می شد نام این دستگاه آنر ۱۰X باشد، اما ژائو مینگ مدیر عامل شرکت نام دستگاه را X۱۰اعلام کرد که به عنوان یک موبایل ۵Gعرضه خواهد شد.

به گفته کارشناسان یکی از دلایل تغییر نام این موبایل جلوگیری از تشابه اسمی با موبایل Redmi ۱۰X ۴G است. با این وجود مینگ دلیل اصلی تغییر نام این محصول را اعلام نکرده است.

به گفته مینگ اگر موبایل آنر ۳۰S که با تراشه Kirin ۸۲۰ ۵G به محبوبیت نسل پنجم اینترنت موبایل در چین منجر شده، سری X به طور حتم طوفانی در این زمینه به پا می کند.

گمانه زنی ها درباره آنرX۱۰حاکی از آن است که این دستگاه احتمالا تراشه Kirin۸۲۰ ۵Gداشته باشد.  گزارش ها حاکی از آن است که این دستگاه با نمایشگر ال سی دی ۶.۶۳ اینچی و وضوح فول اچ دی ساخته می شود. همچنین اسکنر اثر انگشت در بخش کنار دستگاه قرار دارد. در کنار این موارد باتری ۴۲۰۰ میلی آمپری نیز در آنر X۱۰به کار می رود.

هرچند شرکت آنر هیچ اخباری مبنی بر وجود X۱۰ Proتایید نشده اما شایعاتی وجود دارد که این دستگاه با تراشه Kirin ۹۸۵ به زودی رونمایی می شود.

پیش بینی می شود سریX۱۰ در ماه می رونمایی شود. قیمت این دستگاه احتمالا کمتر از ۲ هزار یوان (۲۸۲ دلار) خواهد بود.