نتایج در این بخش نمایش داده می شود

Project Resistance با انتقاد شدید طرفداران Resident Evil

البرز فاوا نیوز؛ هفته ی گذشته بود که شرکت کپکام از بازی جدید خود با نام Project Resistance رونمایی این بازی قرار است با گرفتن جای بازی Umbrella Corps جدید ترین بازی آنلاین این شرکت در ژانر بقا و ترس و زیر مجموعه ی سری Resident Evil باشد.
این بازی که به صورت چهار نفره و آنلاین می باشد شما باید از دست شخصی به نام Mastermind (مغز متفکر) فرار کنید. این شخص با قرار دادن تله هایی بر سر راه شما (که شامل زامبی ها نیز می باشد) قصد متوقف (واضح تر کشن) شما را دارد.

چهار بازیکن حاضر در بازی می توانند باهم همکاری کنند ویا حتی بدتر می توانند بازی را برای یک دیگر مشکل تر نمایند.

این بازی در ابتدا تصور می شد فقط یک قسمت جدا از سری Resident Evil باشد. ولی کپکان تأکید کرده که این بازی نسخه ی جدید این سری می باشد. این گفته ی Capcom باعث ناراحتی طرفداران این سری شده و طرفداران انتظار بازی مثل RE7 یا RE2 را دارند.
کپکام می گوید که فقط دنبال بازخورد بازیکنان می باشد و بر این اساس این بازی می تواند به یک بازی خارق العاده تبدیل شود. اما این در حالی است که در اوایل سال 2016  بازی Umbrella Corps نظرات مثبت بازیکنان را جلب کرد، ولی نسخه ی نهایی این بازی یکی از بدترین بازی های سری RE بود.
حال باید منتظر انتشار نسخه ی رسمی و کامل این بازی بود تا ببینیم همانطور که Capcom می گوید این بازی موفق خواهد بود یا خیر.

طبق جدید ترین گفته ی کپکام این بازی شامل بخش یک نفره نیز خواهد بود.

همکاری با دیگر بازیکنان در بخش چند نفره بهترین راه حل برای فرار می باشد.

بتای این بازی به زودی در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *