نتایج در این بخش نمایش داده می شود

کوچک‌ترین و سریع‌ترین پاوربانک ۱۰هزار میلی‌آمپر دنیا !

energea

اغلب ما حداقل برای یک بار هم که شده حس بد اتمام شارژ باتری گوشی هوشمند خود را در مواقع اضطراری تجربه کرده‌ایم. درست در زمانی که به هیچ منبع انرژی‌ای دسترسی نداریم. برای انجام کارهای خود به سراغ گوشی رفته گوشی تبدیل به یک تکه بی جان شده است! برای آن یک راهکار یافتیم؛ پاوربانک‌ها!

همانطور که همه ما می‌دانیم پاوربانک‌ها انواع مختلفی دارند. پاوربانک‌های کوچک با ظرفیت‌های کم و تنها برای شارژ یک‌باره گوشی تا پاوربانک‌هایی با ظرفیت‌های بالا با ابعاد بزرگ و وزن های زیاد و آزار دهنده برای استفاده‌های طولانی مدت. برخی از آن‌ها تنها می‌توانند یک گوشی را شارژ کنند و بعضی از آن‌ها برای شارژ همزمان چند گوشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اکثر پاوربانک‌ها گوشی‌ها را به صورت معمولی شارژ می کنند اما برخی از آن ها توانایی شارژ سریع گوشی را دارند. اما تنها تعداد انگشت شماره هستند که بتوانند سرعت شارژ “فوق سریع” را ایجاد کنند

کمپانی انرژیا و پاوربانکی در اندازه یک کارت اعتباری!

انرژیا یک شرکت تکنولوژی بیس و از به روزترین کمپانی‌های طراحی و تولید محصولات تکنولوژی است. این شرکت سنگاپوری از سال 2009 به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کند و به جرات می‌توان آن را از پیشروان و ایده پردازان حوزه محصولات جانبی دانست.

energea-1

انرژیا به تازگی تحولی در طراحی پاوربانک‌ها به وجود آورده و از کوچک‌ترین پاوربانک 10000 میلی آمپر ساعتی جهان در ابعا یک کارت اعتباری رونمایی کرده است. این دستگاه “Compact Mini” نام دارد. ابعاد آن فوق العاده بوده و وزنی سبک دارد. با توجه به این ویژگی‌های ظاهری کامپکت مینی، قطعا می‌توان آن را بهترین شارژر همراه برای مسافرت‌های دور و نزدیک دانست.

تکنولوژی شارژ فوق سریع PD

همان‌طور که قبلا اشاره شد تنها تعداد انگشت شماری از  پاوربانک ‌ها هستند که از تکنولوژی شارژ فوق سریع PD یا Power Delivery بهره می‌برند. یکی از آن‌ها کامپکت مینی انرژیا است که اولین پاوربانک جهان بوده که از این فناوری برای شارژ گوشی استفاده می‌کند. تکنولوژی پاور دلیوری فناوری‌ای است که مدت زمان زیادی از معرفی آن نمی‌گذرد. این قابلیت از طریق پورت تایپ سی ایجاد می‌شود و به همین علت است که کمپانی های بزرگی مانند اپل، سامسونگ و هواوی در طراحی محصولات جدید خود از این پورت برای شارژ و انتقال داده‌ها استفاده می‌کنند.

فناوری شارژ سریع PD می‌تواند تنها در مدت زمان 30 دقیقه بیش از 50% ظرفیت باتری آی‌فون‌های جدید را شارژ کنند. این عملیات از طریق پورت تایپ سی انجام می‌شود. این تمام ماجرا نیست پورت Type-c در کامپکت مینی به صورت 2 طرفه طراحی شده است و علاوه بر شارژ سریع دستگاه‌های شما، می‌توان از طریق این پورت، باتری داخلی پاوربانک را با بالاترین سرعت ممکن شارژ نمود.