نتایج در این بخش نمایش داده می شود

نمایش مکان‌های تست کرونا در نرم افزار نقشه اپل

نمایش مکان‌های تست کرونا در نرم افزار نقشه اپل

نمایش مکان‌های تست کرونا در نرم افزار نقشه اپل؛ اپل اعلام کرده با به‌روزرسانی نرم افزار نقشه خود محل‌هایی را که در آنها آزمایش ابتلاء به کرونا انجام می‌شود، نمایش می‌دهد.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از مهر، افرادی که از گوشی‌ها و رایانه‌های اپل استفاده می‌کنند از این پس می‌توانند با استفاده از سیستم عامل آی او اس و اپلیکیشن نقشه آن، محل ارائه خدمات تست کرونا را در نقاط مختلف آمریکا مشاهده کنند.

اپل چندی قبل وب سایتی را راه اندازی کرد که به مؤسسات خدمات درمانی امکان می‌دهد تا نام خود را به عنوان مراکز ارائه دهنده خدمات تست کرونا ثبت کنند. حالا اطلاعات این وب سایت به برنامه نقشه اپل اضافه شده و کاربران می‌توانند ضمن مشاهده محل دقیق این مراکز به اطلاعات دیگری مانند نحوه پذیرش، نوع تست انجام شده (بیمارستانی یا آزمایشگاهی)، موقعیت دقیق ساختمان انجام تست و غیره دسترسی یابند.

اپل چندی قبل وب سایتی را نیز راه اندازی کرده بود که کاربران با وارد کردن اطلاعاتی در مورد وضعیت سلامتشان می‌توانستند از میزان احتمال ابتلاء به کرونا مطلع شوند. حالا با راه اندازی خدمات جدید یافتن محل تست کرونا برای افراد مشکوک به ابتلاء ساده‌تر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *