نتایج در این بخش نمایش داده می شود

مسابقه پیش‌بینی نتایج انتخابات مجلس با هوش مصنوعی

پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه‌ای در این زمینه کرده است.

به گزارش البرز فاوا نیوز، این مسابقه با هدف پیش بینی نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران توسط برگزار می شود.

از آنجا که شبکه های اجتماعی نقش مهمی در زندگی روزمره انسان ها دارند، تحلیل اطلاعاتی که در این شبکه ها در حال انتشار است از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یکی از اهداف این مسابقه به کار گیری و تحلیل این اطلاعات برای پیش بینی نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهر تهران است.

در این مسابقه انتظار می رود شرکت کنندگان الگوریتم یا مدلی را ارائه کنند و با تحلیل داده های منتشر شده در شبکه های اجتماعی، افرادی را که شانس موفقیت بیشتری دارند شناسایی کنند.

شرکت کنندگان می‌توانند از هر روش و ایده ای که در حوزه یادگیری ماشین و پردازش زبانهای طبیعی قرار می‌گیرد استفاده کنند.

مهلت ثبت نام در مسابقه 15 بهمن ماه و مهلت ارسال نتیجه پیش بینی 2 اسفند 98 است. همچنین در مراسمی در تاریخ 10 اسفندماه در محل پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی نفرات برتر معرفی و جوایزی به آنها اعطا می شود.

بنا بر اعلام روابط عمومی پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی، علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، به سایت predicomp.ictrc.ac.ir مراجعه نمایند.