نتایج در این بخش نمایش داده می شود

مایکروسافت از لپ تاپ جدید رونمایی کرد

surface3

پیش بینی می شود مایکروسافت طی مراسمی در ۲ اکتبر از «سرفیس لپ تاپ۳» با نمایشگر ۱۵ اینچی رونمایی کند

البرز فاوا نیوز ، به نقل از گیزموچاینا، مایکروسافت قرار است در ۲ اکتبر طی مراسمی از محصولات جدید خود رونمایی کند. در همین راستا کارشناسان پیش بینی می کنند در این مراسم از  دستگاه «سرفیس لپ تاپ۳» نیز رونمایی شود. به همین دلیل جزئیاتی از این رایانه در فضای آنلاین منتشر شده است.

طبق گزارش وب سایت Winfuture.de ،نسخه جدید سری سرفیس لپ تاپ نمایشگری ۱۵ اینچی خواهد داشت. این در حالی است که نسخه های پیشین این دستگاه با نمایشگر ۱۳.۵ اینچی رونمایی شده بودند. البته یک نسخه از«سرفیس لپ تاپ۳» نیز  با نمایشگر ۱۳.۵ اینچی عرضه خواهد شد.

با این وجود نمایشگر بزرگتر به معنای آن نیست که مایکروسافت تغییرات زیادی در سری «سرفیس لپ تاپ» ایجاد کرده است. طبق گزارش این وب سایت آلمانی نسخه ۱۵ اینچی«سرفیس لپ تاپ۳» با پردازشگر AMD Ryzen عرضه می شود.

تاکنون  مشخص شده از ۳ نسخه از «سرفیس لپ تاپ۳»  ۱۵ اینچی رونمایی می شود اما هنوز مشخص نیست دقیقا چه نسخه ای از تراشه Ryzen در آن به کار می رود. کارشناسان تخمین می زنند  احتمالا از تراشه های سری Ryzen۳۰۰۰  در آنها استفاده می شود. همچنین تخمین زده می شود در نسخه ۱۵ اینچی از نمایشگری با وضوح4K استفاده شود. علاوه بر آن کارشناسان معتقدند این دستگاه مجهز به پورت یو اس بی سی خواهد بود.

البته هیچ اشاره ای به استفاده از پردازشگر های AMD در نسخه ۱۳.۵ اینچی این دستگاه نشده است.