نتایج در این بخش نمایش داده می شود

رونمایی از سامانه برخط “دان” در دانشگاه آزاد

رونمایی از سامانه برخط “دان” در دانشگاه آزاد؛ جلسه رؤسای مراکز استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شده و ضمن پرداخت به آخرین وضعیت برگزاری کلاس‌های آموزشی این دانشگاه به صورت مجازی، سامانه آموزش غیرحضوری برخط «دان» رونمایی شد.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمد مهدی طهرانچی در جلسه رؤسای مراکز استان‌های دانشگاه آزاد اسلامیکه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، در جریان آخرین وضعیت و اقدامات واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برای مقابله با ویروس کرونا و خدمات بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و بهداشتی، مراکز رشد، واحدهای فناور و آزمایشگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه قرار گرفت.

در ادامه این جلسه دو ساعته، آخرین وضعیت برگزاری کلاس‌های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت مجازی، مورد بررسی قرار گرفت و سامانه آموزش غیرحضوری برخط «دان» رونمایی شد.

سامانه «دان» (برگرفته از واژه دانایی) به همت ستاد مرکزی آموزش غیر حضوری دانشگاه آزاد اسلامی طراحی و اجرا شده است و این امکان را برای تمامی دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی فراهم می‌کند تا بتوانند با استفاده از تلفن همراه هوشمند یا رایانه، به صورت آنلاین از خدمات آموزشی دانشگاه استفاده کنند.