نتایج در این بخش نمایش داده می شود

رشد ۸۸ درصدی شرکت های ICT برای فعالیت در پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از رشد 88 درصدی شرکت های حوزه ICT برای فعالیت در منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد و گفت شاهد استقبال چشمگیر شرکت های ICT برای حضور در منطقه ویژه اقتصادی پیام هستیم.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی پیام نادر ثناگو مطلق مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام درباره میزان حضور شرکت های ICT در این منطقه گفت: با استقبال چشمگیر شرکت ها در حوزه ICT ، در هشت ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه رشد 88 درصدی را شاهد هستیم .

وی ایجاد تحول دیجیتال را از رویکردهای حوزه ICT در منطقه عنوان کرد و افزود: برنامه توسعه فعالیت های حوزه ICT از مهمترین ماموریت های این منطقه است که با ایجاد بستر لازم و ارائه خدمات نوآورانه برپایه فناوری اطلاعات در تلاش برای محقق شدن این موضوع هستیم.

ثناگو تصریح کرد: احداث شهرک IT و  ICT یا همان کریدور فناوری اطلاعات و ارتباطات و ایجاد هاب صادرات و واردات حوزه ICT و توسعه و رونق سرمایه گذاری داخلی و خارجی از مهمترین برنامه های منطقه ویژه اقتصادی پیام برای تبدیل شدن به نخستین منطقه ویژه اقتصاد دیجیتال در کشور است.