نتایج در این بخش نمایش داده می شود

ربات غول پیکر مبارز حراج شد

robot

ک استارت آپ آمریکایی که ربات های عظیم برای مبارزه می ساخت، اعلام ورشکستگی کرده است. این شرکت ربات غول پیکر خود با ارتفاع ۱۶ فوت را در وب سایت«ای- بی » حراج کرده است.

البرز فاوا نیوز ،به نقل از انگجت، به نظر می رسد عصر جنگ ربات های عظیم به پایان رسیده است. این درحالی است که استارت آپ آمریکایی«مگاباتس» که ربات های عظیمی برای این مسابقات می سازد نیز اعلام ورشکستگی کرده است.

درهمین راستا این شرکت ربات «ایگل پرایم» به ارتفاع ۱۶ فوت را در وب سایت «ای بی» به حراج گذاشته است.

این ربات هنوز کار می کند و  حتی اسلحه هایی نیز دارد.  البته به دلیل مسابقات خراش هایی روی ربات وجود دارد و پدهای پلاستیکی آن نیز فرسوده شده اند.

البته خرید ربات «ایگل پرایم» پرهزینه ای است. هزینه ارسال آن به نقاط مختلف جهان ممکن است به ۵۰ هزار دلار رسد. همچنین خریدار باید ۷ هزار دلار هزینه جایگزین کردن قطعات فرسوده کند. علاوه برآن نباید فراموش کرد این ربات  ۱۵ تن وزن دارد.

علاوه بر این موارد خریدار باید هزینه های نگهداری مانند تعویض روغن آن را نیز در نظر بگیرد. با این وجود قیمت مناقصه این ربات از یک دار به ۵۰ هزار دلار رسیده است و پیش بینی می شود تا سوم اکتبر قیمت آن بالاتر نیز برود.

دلیل ورشکستگی «مگاباتس» نیز ناتوانی در پرداخت اقساط وام است. بنابراین شرکت تصمیم دارد با فروش دارایی هایش وام بانک را پرداخت کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *