نتایج در این بخش نمایش داده می شود

اتصال اینترنت موبایل در انتظار مجوز نهادهای امنیتی

درخواست نمایندگان مجمع تهران در مجلس شورای اسلامی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای وصل مجدد اینترنت موبایل در شرایطی صورت می‌گیرد که نهادهای امنیتی کشور بر این اعتقاد هستند که در برقراری مجدد اینترنت باید رعایت احتیاط را کرد.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آذری جهرمی وزیر ارتباطات پیش‌ازاین بارها به‌صراحت اعلام کرده که قطع اینترنت صدمات جبران‌ناپذیری به اقتصاد و به‌ویژه اقتصاد نوپای دیجیتال کشور وارد می‌کند و از این‌رو از نگاه وزیر ارتباطات مطالبه نمایندگان مجلس به‌جا و دقیق است.

آذری جهرمی شخصاً در وزارت ارتباطات، دولت و در مذاکرات متعدد با نهادهای امنیتی پیگیر برقراری مجدد ارتباطات بوده و هست و این روزها را بی‌شک یکی از سخت‌ترین و طاقت‌فرساترین روزها برای مجموعه وزارت ارتباطات و صدالبته بیش از آن برای مردم عزیز ایران می‌داند.

اما نهادهای امنیتی کشور به‌عنوان مسئولین حفظ نظم و امنیت معتقدند در برقراری مجدد ارتباطات باید جانب احتیاط را رعایت کرد و بر این اساس تاکنون شورای امنیت کشور مجوز برقراری کامل ارتباطات را به اپراتورها ابلاغ نکرده است و قطع به‌یقین به‌محض دریافت مجوز از شورای امنیت کشور ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبل بازگردانده خواهد شد.

گفتنی است صبح امروز 30 نفر از نمایندگان مجمع تهران در نامه‌ای به آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواستار وصل اینترنت شدند.