نتایج در این بخش نمایش داده می شود

برگزاری آنلاین نخستین مسابقه تولید محصولات ابری

برگزاری آنلاین نخستین مسابقه تولید محصولات ابری

ابربازی، به عنوان نخستین مسابقه تولید محصولات در حوزه ابری که قرار بود طی این ماه به صورت حضوری برگزار شود با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش البرز فاوا نیوز؛ شرکت کنندگان در مسابقه ابربازی متخصصان در حوزه های برنامه نویسی، مارکتینگ، طراحی و توسعه کسب و کار هستند. طبق اعلام این شرکت ثبت نام کنندگان در این مسابقه متخصصان کسب و کاری در تاریخ ۱۹ اردیبهشت و متخصصان فنی در تاریخ ۲۶ اردیبهشت در قالب یک چالش آنلاین ارزیابی می شوند و متخصصان برگزیده از تاریخ ۶ تا ۱۳ خرداد ماه وارد پلتفرم آنلاین تیم سازی می‌شوند و با انتخاب ایده مورد علاقه شان اعضای تیم را انتخاب و در مسابقه شرکت می کنند.

همه ساله در سرتاسر دنیا صدها رویداد بزرگ فنی و تخصصی در زمینه‌ی برترین تکنولوژی‌های روز IT برگزار می‌شود. رویدادهایی که با حضور بزرگان صنعت IT سکوی پرتابی برای علاقه‌‍‌مندان و دانشجویان این حوزه به شمار می‌آید. از همین رو در نظر داریم تا رویدادی تخصصی در حوزه IT برگزار کنیم. در این رویداد، بیش از ۹۹۹ متخصص با گروه‌بندی در قالب بیش از ۹۹ تیم، زیر یک سقف، به مدت هفت روز، با هدایت برترین مشاوران اکوسیستم استارت‌اپ ایران، برای تولید برترین نرم‌افزارهای ابری، کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت. در این ۷ روز تمامی تیم‌ها با در اختیار داشتن زیرساخت ابری آروان و هم‌چنین بهره‌مندی از ورک‌شاپ‌ها و راهنمایی‌های مشاوران، فرصت دارند تا بر مبنایMVP خواسته شده، محصول نرم‌افزاری خود را تولید کنند.

تیم های تشکیل شده به مدت سه ماه با در اختیار داشتن منابع زیرساختی از ابر آروان و پادیوم، در کنار آموزش ها و راهنمایی مشاوران، روی ایده‌ مورد نظرشان کار می‌کنند و در نهایت نتایج نهایی در تاریخ ۳ مهرماه اعلام خواهد شد. تاکنون بیش از هزار و پاتصد داوطلب برای شرکت در این مسابقه اعلام آمادگی کرده‌اند.

یزدان یزدی‌زاده؛ معمار اکوسیستم ابری آروان، با اشاره به اینکه جای خالی تولید محصولات ابری کاربردی در ایران حس می‌شود درباره‌ این مسابقه گفت: «ابربازی رویدادی مسابقه ‌محور با هدف تولید و توسعه‌ محصولات ابری است که در آن با تشکیل تیم های کاری از بین داوطلبان برگزیده، با کمک دوره‌های آموزشی و راهنمایی مشاوران اکوسیستم فناوری کشور، قرار است براساس MVP خواسته شده و با در اختیار داشتن زیرساخت ابر آروان، هم‌چنین بهره‌مندی از تسهیلات فنی شرکای اجرایی مسابقه، محصولات متنوع ابری تولید شوند. این محصولات بیش‌تر به‌شکل SaaS و BPaaS خواهند بود.»