نتایج در این بخش نمایش داده می شود

ایلان ماسک چقدر بیت کوین دارد؟

ایلان ماسک چقدر بیت کوین دارد؟

مدیرعامل شرکت‌های تسلا و اسپیس ایکس که ارزش خالص دارایی‌های او ۴۰ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود، در جدیدترین اظهارنظر خود در توییتر از اینکه چه میزان بیت کوین دارد، پرده برداشت.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از ایسنا، “ایلان ماسک” کارآفرین میلیاردر آمریکایی در توییتر به جهانیان گفت که چه مقدار بیت کوین در اختیار دارد که با توجه به میزان دارایی‌های او و صحبت‌هایی که قبلا راجع به رمزارزها و به خصوص بیت کوین کرده بود، تا حدودی عجیب است.

وی که با ۴۰ میلیارد دلار دارایی خالص یکی از ثروتمندترین مردان جهان است، فاش کرد که تنها ۰.۲۵ بیت کوین در اختیار دارد که در حال حاضر تنها حدود ۲۵۰۰ دلار ارزش دارد.

“ماسک” که پیش از این درباره فایده رمزارزها اظهار نظر کرده بود، اکنون با فاش کردن مقدار بیت کوینی که در اختیار دارد، باعث شده است تا شخصیت‌های بزرگ در رمزارزها با آن شوخی کنند.

“تایلر وینکلووس” مدیر عامل شرکت تبادل رمزارز مستقر در نیویورک موسوم به “جمینی” از ماسک پرسید، با این حساب چگونه می‌خواهد هزینه‌های خود را در مریخ بپردازد که به برنامه‌های ماسک برای بردن انسان به سیاره مریخ اشاره داشت.

“آری پائول” بنیانگذار شرکت رمزارزنگاری “Block Tower Capital” نیز با مقدار بیت کوین کمی که این میلیاردر در اختیار دارد، شوخی کرد.

همچنین “فرانسیس پولیوت” مدیرعامل یک شرکت تبادل بیت کوین در کانادا به ماسک گفت: هر چیزی بهتر از صفر است!(کاچی به از هیچی)

ایلان ماسک هنوز در واکنش به این افراد اظهارنظری نکرده است.

وی در ماه ژانویه به شنوندگان یک پادکست گفت که فکر می‌کند بیت کوین بسیار هوشمندانه طراحی شده است و گفت که رمزارزها می‌توانند به طور مؤثر جایگزینی برای پول نقد باشند، اما نسبت به استفاده خلافکاران و مجرمان از آن ابراز نگرانی کرد.

ماسک همچنین در ماه مارس اعتراف کرد که رمزارز مورد علاقه وی، “Dogecoin” بوده است.

ماسک با جدلها و آشوب به پا کردن های توییتری غریبه نیست و تاکنون بابت اظهارنظرهای خود در توییتر بسیار مورد انتقاد قرار گرفته است. به عنوان مثال، اظهار نظر عجیبش در مورد اینکه سهام تسلا به اندازه ارزش فعلی خود نمی‌ارزد، موجب از دست رفتن میلیاردها دلار و سقوط ارزش سهام تسلا شد.