نتایج در این بخش نمایش داده می شود

تاریخ جدید برگزاری نمایشگاه تله کام

براساس تاریخ جدیدی که در تقویم شرکت سهامی نمایشگاه بین‌المللی ایران در راستای برگزاری نمایشگاه تله کام منتشر شد، این نمایشگاه ۲۶ تا ۲۹ آذر ماه سال جاری برگزاری خواهد شد.

به گزارش البرز فاوا نیوز؛ نمایشگاه تله کام مجددا به تقویم نمایشگاهی بازگشت و بر اساس تاریخ جدیدی که در تقویم شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ایران منتشر شده این نمایشگاه ۲۶ تا ۲۹ آذر ماه سال جاری برگزاری خواهد شد.

پیش از این بیستمین دور از نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی قرار بود ۸ تا ۱۱ مهر ماه برگزار شود؛ اما دو هفته باقی مانده به برگزاری رسمی این نمایشگاه وزارت ارتباطات از حضور در تلکام بیستم به صورت غرفه‌دار انصراف داد و با این تصمیم هم سندیکای مخابرات در اطلاعیه‌ای خبر داد که در تلکام ۹۸ شرکت نخواهد کرد. به دنبال انصراف دو شرکت‌کننده بزرگ از حضور مستقیم در این نمایشگاه هم سایت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بیستمین نمایشگاه تلکام برگزار نخواهد شد.

درحالی که بسیاری گمان می‌کردند پرونده تخصصی‌ترین نمایشگاه صنعت تلکام کشور در سال ۹۸بسته شده است، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حاشیه یکی از برنامه‌های خبری خود اعلام کرد که این نمایشگاه لغو نشده و به زودی تاریخ برگزاری آن اعلام خواهد شد.

محمدجواد آذری جهرمی همچنین در این برنامه در پاسخ به سوالی در مورد انصراف وزارت ارتباطات از حضور در تلکام ۹۸ به صورت غرفه‌دار گفته بود که دلیل این تصمیم کاهش کیفیت و ظرفیت بازدید عمومی از نمایشگاه بوده بنابراین آنها در وزارت ارتباطات تصمیم گرفته‌اند با تغییرات سیاست‌هایی در قالب نمایشگاه «ظرفیت» در تلکام حضور پیدا کنند؛ یعنی فضای نمایشگاه را به فضایی برای گفت‌وگو بین شرکت‌های فعال در حوزه ارتباطی کشور تبدیل کنند.