نتایج در این بخش نمایش داده می شود

حسگر “آمازون” مچ سارقان نامه را می‌گیرد

حسگر "آمازون" مچ سارقان نامه را می‌گیرد

شرکت آمازون چندی پیش از محصولات جدیدش رونمایی کرد. یکی از محصولاتی که این شرکت از آن رونمایی کرد حسگر “رینگ” برای صندوق‌های پستی بود که این حسگر با باز شدن صندوق پستی در احظه به کاربران هشدار می‌دهد آیا نامه‌های آنها توسط شخصی در حال دزدیده شدن است یا خیر.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از ایسنا، سرویس پستی ایالات متحده هر روز بیش از ۱۸۷.۷ میلیون نامه را ارسال می‌کند که این موضوع این فرصت را برای سارقان فراهم می‌کند تا به اطلاعات هویتی افراد دستبرد بزنند. برای مقابله با این موضوع ، آمازون یک حسگر جدید طراحی کرده است که درون صندوق پستی قرار می‌گیرد و هنگام باز یا بسته شدن صندوق پستی به کاربران هشدار می‌دهد که این موضوع  به آنها امکان می‌دهد نامه‌های خود را ایمن نگه دارند.

این سیستم همراه با پهپاد جدید این شرکت که وظیفه‌اش نظارت بر خانه است، رونمایی شد.

این شرکت از یک هواپیمای بدون سرنشین/پهپاد کوچک مجهز به دوربین که می‌تواند در اطراف خانه کاربران پرواز کند و “Always Home Cam” نامیده می‌شود، رونمایی کرد. آمازون این دستگاه را به عنوان یک دوربین داخلی خودکار توصیف کرد که به کاربران امکان دیدن زوایای مختلفی از خانه را می‌دهد.

حسگر صندوق پستی با برنامه Ring جفت می‌شود و به مشتریان امکان دریافت در لحظه را می‌دهد و به دوربینی مجهز است که با باز شدن صندوق پستی فعال می‌شود. این فناوری که قیمت آن فقط ۳۰ دلار است، به درب صندوق پستی متصل می‌شود و هر زمان که درب باز یا بسته می‌شود، به کاربر هشدار داده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *